Vychutnejte si teaser s vynikající atmosférou na remake Mafie

MafiaDefinitiveEdition

Včera vyšly dvě zprávy ohledně chystaného remaku hry Mafia Definitive Edition. Jedná špatná, že vydání hry je odloženo až na září letošního roku. Druhá zpráva, pro mně daleko povzbudivější. Vývojáři vypustili teaser na gameplay, který vyjde 22. července.

Trošku jsem se při prvotních zprávách o chystaném remaku bál, že Mafia už nikdy nebude taková, jak si ji pamatuji. Skvělá hra, se skvělým dabingem, vynikající atmosférou a napínavým příběhem. Obavy, jak se zdá, byly předčasné a ačkoliv jsme z reálného hraní neviděli skoro nic, zatím hra vypadá velmi nadějně a nemusela by být zprasená, jako třetí díl této série. Důkazem toho je i 15 vteřinový teaser, který ukazuje pár záběrů ze hry.

Pamatujete si misi Výlet do přírody? Kdy v noci, v dešti, jedete na farmu pořešit nějaký ten problém s pančovaným chlastem? Já jo! Minimálně tu napínavou sekvenci, kdy jsem se bál při hraní pohnout od počítače. A přesně stejný pocit jako tenkrát mám i při sledování těch několika málo vteřin, kdy Tommy v dešti kráčí s brokovnicí k jedné ze stodol, kde následně všechny vystřílí…

Tak snad to není jen moje nostalgie…

Vychutnejte si krátký teaser na gameplay Mafia Definitive Edition:

Novou Mafii si můžete předobjednat zde:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
5 1 hlas
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny komentáře
0
Rádi bychom znali váš názor, prosíme vás o komentář.x