Unturned – Akce nabitá zombíky

unturned

Co se stane, když vezmete jednoduchost, multiplayer a hordy zombíků? Pokaždé se jedná o velmi návykové hry a ani Unturned není vyjímkou.

Unturned je momentálně v Early Access (Předběžném přístupu) přes platformu Steam. Hlavní doménou této hry je aspekt multiplayeru. Tentokrát si můžete s kamarády postavit opevněnou základnu, následně sehnat si jídlo a zbraně. Najednou zjistíte přítomnost jiných hráčů. Skupinka pěti lidí co se usídlila na farmě a pěstují si tam jídlo ve velkém. Po menším rozhovoru vám žádné nechtějí dobrovolně vydat a tak se s kamarády dohodnete, že večer učiníte nájezd za cílem nějaké to jídlo ukořistit. 

Ano, tato hra je o hráčích samotných. K dispozici máte poměrně velký výběr zbraní a to i pánvičky! Oblečení také nechybí a tak při návštěvě prádelny v nedalekém městě budete žasnout co lidé v takové době zanechají. Zatím v omezeném množství smíte stavět různé barikády a pasti, popřípadě zdokonalit své zbraně. Hře výrazně přidává zastoupení různých automobilů, které je skutečně užitečnou součástí každého přeživšího. Naleznete zde i RPG prvek, kdy za získané zkušenosti vylepšujete své vlastnosti a dovednosti. Pozor! Po smrti většinu z nich ztrácíte!

Kámen úrazu je momentálně grafika, která se s nově vydanou verzí výrazně zlepšila. Snad můžeme očekávat i další zlepšování v této oblasti, protože tato hra si je opravdu zaslouží.

ODKAZ NA STEAM

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny komentáře
0
Rádi bychom znali váš názor, prosíme vás o komentář.x