The Settlers Online pokračovatel legendární serie

The-Settlers-Online-logo

Je jen málo počítačových nadšenců, kteří by neznali hru The Settlers. Legendární budovatelská strategie teď přišla s dalším titulem, ten se však hraje online a je zdarma. Po několika dílech této velmi propracované strategie, která si vždy zakládala na dokonalosti herního systému, tu máme konečně The Settlers Online. Udrží novinka laťku série, která je velmi vysoko?

The settlers online

Princip hry je celkem jednoduchý, musíte si vybudovat silné ekonomické zázemí, kterým podporujete hospodářství a později postavíte armádu, kterou zničíte protihráče. To je i cílem hry, zničit protihráče. Bohužel jednoduše se to píše, horší je to provést. ALe to už je na každém hráči jakou zvolí strategii a jak bude ve hře postupovat. Osobně mám velmi rád budovatelské strategie, vidět svoji vesničku prosperovat, je prostě super pocit… To si však určitě sami zažijete, pokud si hru zahrajete.

Graficky je na tom TSO (The Settlers Online) hůře než poslední díl z původní série. Co se ale týče herních systému, ty jsou vylepšeny a dotaženy skoro k dokonalosti. A o tyto systémy jde v budovatelských strategiích především. A tak vám bude delší dobu trvat než se hru naučíte a pochopíte jak co funguje. Hra je však postavená na logice a tak by neměl být problém se do hry rychle angažovat a začít drti své protihráče a kamarády!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny komentáře
0
Rádi bychom znali váš názor, prosíme vás o komentář.x