Tera skvělé fantasy MMO od Gameforge

tera 2

Tera je free to play MMORPG hra kde si vytvoříte vlastního hrdinu se kterým procházíte hru. Bijete se montsry, dalšími hráči, chodíte dungeony a učíte se novým dovednostem. Největší výhodou hry je však velmi pohledná grafika. Právě grafika hry mi velmi silně připomíná placenou hru Lineage…

Herní systém Tery je tedy podobný jako u ostatních her, proč si ale vybrat Teru? Hlavní výhodou je opravdu grafikou, občas se ve hře objeví nějaký zajímavý quest. Těch je ve hře však pomálu. Musíme doufat, že vývojáři questy do hry postupem času doplní. Dalším pěkným počinem vývojářů je politický systém mapy, což ve spoustě podobných her chybí. Obsáhly je také herní svět a velmi kvalitní práce byla odvedena při vytváření soubojů.

K těmto vlastnostem se přidává výborné PvP a akční komba a máme tu skvělou hru plnou zábavy. Obsáhlost hry určuje také 7 ras, které se mohou naučit jedné z 9 tříd. Velkou výhodou hry je i rozsáhlá komunita, což je pro MMO hru vždy to nejlepší. Můžete s nimi totiž více obchodovat a zároveň chodit těžší monstra.

Pokud máte podobné hry rádi, určitě Teru vyzkoušejte, určitě vás bude bavit.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny komentáře
0
Rádi bychom znali váš názor, prosíme vás o komentář.x