Rail Nation – skvělý simulátor vlaků online

railnation

Pokud vás zajímají vláčky jistě jste smutní, že tu není dost her z tohoto tématu. Jediné co se dá hrát je Trainz Simulator, ten ale není online. Nyní je tu hra, která má v sobě jak vlakovou dopravu, tak i strategii a k tomu online.

Pokud jste nikdy podobnou hru nehráli, doporučuji tuhle chybu bleskurychle napravit. A to z jednoho prostého důvodu simulátory transportních společností patří k těm nejoblíbenějším simulátorům a hrám vůbec. Snažíte se pomocí své vlastní hlavy a odhodlání vydělat co nejvíce peněz a porazit tak třeba svého kamaráda. A ani ho nemusíte střílet do hlavy…

Když jsem mluvil o základech, měl jsem na mysli hru Transport Tycoon. Kdo nezná, jedná se o dopravní simulátor, kde se snažíte vybudovat velkou dopravní firmu. Je to velmi propracovaná hra, kde opravdu musíte přemýšlet a s nadsázkou řečeno celkem se i blíží reálnému světu. Nevýhodou této hry je náročnost na uživatele, trvá opravdu dlouho než se ve hře zorientujete. Dále je tam zastaralá grafika a neexistuje žádný oficiální server.

To vše je v Rail Nation napraveno. Poutavá grafika, spolu s tutoriálem na začátku je samozřejmostí. Hraje je orientovaná pouze na vlaky, takže odpadají zbytečně náročné prvky TT. Ve hře jsou navíc desítky tisíc hráčů, kteří vám dokážou poradit.

K principu hry, hra je opravdu velmi blízká TT, dostanete první vlak k němu koupíte vagóny a pošlete ho na první cestu. Za cestu poté dostanete peníze, za které buď můžete koupit další vlaky, nebo vylepšit nádraží, depo, hotely atd. Tím se dostáváme k tomu, že ačkoliv herní systém není tak náročný jako u TT, je velmi propracovaný. Máte obrovské možnosti co ve hře dělat a nudit se u rozhodně nebudete. Postupem času se totiž budete dostávat do budoucnosti, čímž se vám budou odemykat nové možnosti, jako jsou nové vlaky, nádraží vagóny atd.

Pokud jste tedy fanouškem železnice, neváhal bych a tuhle skvělou online strategii, která je navíc zdarma, vyzkoušel.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny komentáře
0
Rádi bychom znali váš názor, prosíme vás o komentář.x