Metin2 – hodně našlapané MMO

metin2

Metin2 je další MMO free to play hra od vydavatele Gameforge, ten vydává třeba i Teru. Metin2 je však na daleko vyšším levelu, a to především velmi obsáhlou komunitou. tu má samozřejmě i Tera. Metin2 je ale na tom ještě lépe. Hra je totiž celosvětově velmi populární, a u nás má velmi silnou základnu. Jako u všech her od vývojáře se můžeme těšit na našlapanou grafiku a v tomto případě i zajímavý příběh.

Hra si zakládá na pěkné grafice, stylu soubojů a nádherné krajině. Mimo to Metin2 přináší spoustu skvělých úkolů, které vás jen tak neomrzí a také propracovaný herní system. Jsou zde totiž herní třídy, které jinde nenaleznete: Válečník výborný v boji zblízka, Ninja který dokáže zabíjet velmi potichu, moudrý Šaman, nebo Sura bojovník s magickými schopnostmi.

Co se herního světa týká ten je rozdělen do několika říší. Říše mezi sebou válčí a soupeří o území, někdo se snaží ovládnout celý svět, někdo se jen snaží získat zásoby a přežít.

Hra tedy hlavně přitáhne hráče co mají rádi poutavý příběh plno úkolů a pohlednou grafiku světa, postav kouzel a soubojů. Metin2 určitě stojí za prozkoumání.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny komentáře
0
Rádi bychom znali váš názor, prosíme vás o komentář.x