Lord of The Rings Online staňte se hobitem

lotro-logo

Tahle hra je po celém světě fenoménem, tak proč si ji nezahrát i u nás. Ponořme se alespoň na chvíli do Tolkienovi Středozemně! Lord of The Rings Online je MMORPG, které je zdarma k hraní. Hra je zasazena do období Tolkienovi knihy Pán prstenů a Hobit aneb cesta tam a zase zpátky. Hra byla vydána v dubnu roku 2007, ale stále se drží ne předních příčkách v oblíbenosti těchto typů her.

Hráč si vytvoří herní postavu, se kterou prochází celý herní svět, plní úkoly a snaží se získávat nové vylepšení. Lord of The Rings Online má základní čtyři rasy, člověk, elf, trpaslík a hobit. Mezi těmito si zvolíte rasu a následně povolání ve hře. Těch je ve hře celkem devět.

Ve hře je i možnost PvP, nebo PvMP to je možné od 10. levelu hráče. Co se týká skillů, o tom vypovídá to, že se dá naučit hrát i na hudební nástroj. Ve hře se můžete také potkat se spoustou NPC se kterými můžete obchodovat, vyměňovat…

Graficky je hra také na solidní úrovni, ačkoliv je již z roku 2007. Určitě koukněte na gameplay, nebo rovnou skočte do hry. Každé období vycházejí opravné balíčky, nové destinace a nové rozšíření, takže Lord of The Rings Online zůstává stále aktuální.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny komentáře
0
Rádi bychom znali váš názor, prosíme vás o komentář.x