Forge of Empires

Popis

Forge of Empires je MMORTS () vyvinutá společností InnoGames pro PC, Mac, Linux, iOS a Android. Hra se zaměřuje na brzké lidské civilizace. Jak postupujete ve hře, tak postupuje čas. Počínaje dobou kamennou, postupujete celou cestu až do dálné budoucnosti, vaše říše postupuje ve stádiích historie a v každém časovém období objevuje nový technologický pokrok.

Funkce

Hlavní část hry se odehrává na mapě města. Jak si budete procházet různým věkem, bude mít k dispozici více budov a dekorací, stejně jako rozšířená plocha budovy. Hráči budou muset utratit své mince a zásoby za vytvoření nových budov a zvolit místo, kam je umístí. Budovy mohou také narůstat v průběhu času, což odráží nové standardy a potřeby civilizovanějších věků. Budete muset pečlivě naplánovat, kde chcete své budovy, pokud chcete zajistit, že budete mít dostatek místa pro budoucí budovy, když je budete potřebovat.

Dalším primárním zaměřením hry je správa armády. Úspěšné civilizace se budou muset rozšířit, což lze dosáhnout obchodem nebo násilím prostřednictvím boje. Pět různých typů jednotek, které lze použít, jsou: lehké jednotky, dálkové jednotky, rychlé jednotky, těžké jednotky a dělostřelecké jednotky. Klíčem k vítězství v bitvách je vědět, jaké jednotky se budou kombinovat a porovnávat v různých situacích. Bitvy samotné se bojují tak, že obránce hraje AI s předem určenými jednotkami. Pokud se vám podaří porazit obránce, převezmete sektor, který hlídají. Provincii můžete vlastnit až poté, co převezmete všechny její sektory.

Po nabízení kampaně pro jednoho hráče a akce PvP dává Forge of Empires hráčům jedinečný herní zážitek s pohodlím být prohlížečem a mobilní hrou. Vybudujte si své impérium a začněte převládat ještě dnes!

Rozšíření

Forge of Empires dostává časté aktualizace i sezónní a jiné speciální akce.

Mikrotrankce

Hráči mohou nakupovat diamanty z pokladny pro různé funkce ve hře, stejně jako pro armádu a stavební balíčky, aby získali výhodu.

Souhrn
Naše hodnocení
1star1star1star1stargray
Uživatelské hodnocení
3 based on 1 votes
Název
Forge of Empires
Operační systém
Android, iOS
Software Category
Game
Cena
CZK 0

Forge of Empires

Kategorie: , Štítky: ,