Enlisted

Popis

Hra Enlisted je MMO střílečka z pohledu první osoby, který pokrývá klíčové bitvy z druhé světové války. Tato hra pečlivě kopíruje zbraně, vojenská vozidla a atmosféru dané doby, přičemž předvádí opravdu masivní střety mnoha vojáků, tanků a letadel s dělostřeleckou a námořní podporou.

Většina herních režimů Enlisted simuluje bitvu zahrnující několik pěchotních čet a dává hráči kontrolu nad skupinou vojáků s různými rolemi (tj. Voják se samopalem, odstřelovač, radista, střelec a další), celá posádka vojenského vozidla nebo pilot letadla. Jeden z bojovníků je ovládán přímo, zatímco ostatní se pohybují a střílejí nezávisle na obecných příkazech hráče. V situaci, kdy padli všichni vojáci v týmu, se hráč znovu objeví s dalším dostupným týmem. Tím pádem bitvy vypadají mohutně a efektně, přičemž přínos každého jednotlivého hráče do celkového vítězství týmu zůstává poměrně významný.

Enlisted je vyvíjeno studiem Darkflow Software pomocí Dagor enginu – stejného enginu, jaký používá vojenská online akční hra War Thunder. Proto vytvořená vozidla a letadla vypadají, pohybují se a jsou ovládána nejrealističtějším možným způsobem a jejich model poškození je velmi propracovaný. Například, když granát prorazí pancéřování tanku, je správně vypočítána trajektorie jednotlivých střepů a přesné důsledky pro každou část vozidla a člena posádky.

Nejlepší ze hry:

– Epické masivní bitvy, které vypadají stejně masivně jako historické bitvy, jako například vylodění spojenců na pláži Omaha.

– Vysoký podíl každého hráče na vítězství týmu: Navzdory masivnosti bitev je výsledek významně definován výkonem každého hráče.

– Rozmanitost herních rolí a schopnost přepínat mezi nimi za běhu: jednu minutu útočíte na nepřátelské zákopy pomocí samopalu, druhou, schováváte se na střeše s odstřelovací puškou a můžete také skočit do tanku a prorazit obranu, házet granáty směrem k nepřátelskému vozidlu nebo poskytovat leteckou podporu svým spoluhráčům.

– Enlisted vypadá autenticky i v těch nejmenších detailech, jako je vzhled vojáků a budov nebo model poškození tanku. Seznam vozidel a zbraní dostupných v konkrétních misích je také založen na skutečné historii, takže nemůžete použít vybavení z roku 1945 v bitvě, která se odehrála v roce 1941.

– Hráč může přizpůsobovat a trénovat oddíly podle jejich individuálního herního stylu, odemykat výhody a upgrady, pokud to není v rozporu s principem historické přesnosti.

Souhrn
software image
Naše hodnocení
1star1star1star1star1star
Uživatelské hodnocení
4 based on 4 votes
Název
Enlisted
Operační systém
PS5. XBOX, Windows
Software Category
Hra
Cena
CZK Zdarma

232 recenzí Enlisted

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Enlisted“

Enlisted