Cyber-Zone

Enlisted

Popis

Hra Enlisted je MMO střílečka z pohledu první osoby, který pokrývá klíčové bitvy z druhé světové války. Tato hra pečlivě kopíruje zbraně, vojenská vozidla a atmosféru dané doby, přičemž předvádí opravdu masivní střety mnoha vojáků, tanků a letadel s dělostřeleckou a námořní podporou.

Většina herních režimů Enlisted simuluje bitvu zahrnující několik pěchotních čet a dává hráči kontrolu nad skupinou vojáků s různými rolemi (tj. Voják se samopalem, odstřelovač, radista, střelec a další), celá posádka vojenského vozidla nebo pilot letadla. Jeden z bojovníků je ovládán přímo, zatímco ostatní se pohybují a střílejí nezávisle na obecných příkazech hráče. V situaci, kdy padli všichni vojáci v týmu, se hráč znovu objeví s dalším dostupným týmem. Tím pádem bitvy vypadají mohutně a efektně, přičemž přínos každého jednotlivého hráče do celkového vítězství týmu zůstává poměrně významný.

Enlisted je vyvíjeno studiem Darkflow Software pomocí Dagor enginu – stejného enginu, jaký používá vojenská online akční hra War Thunder. Proto vytvořená vozidla a letadla vypadají, pohybují se a jsou ovládána nejrealističtějším možným způsobem a jejich model poškození je velmi propracovaný. Například, když granát prorazí pancéřování tanku, je správně vypočítána trajektorie jednotlivých střepů a přesné důsledky pro každou část vozidla a člena posádky.

Nejlepší ze hry:

– Epické masivní bitvy, které vypadají stejně masivně jako historické bitvy, jako například vylodění spojenců na pláži Omaha.

– Vysoký podíl každého hráče na vítězství týmu: Navzdory masivnosti bitev je výsledek významně definován výkonem každého hráče.

– Rozmanitost herních rolí a schopnost přepínat mezi nimi za běhu: jednu minutu útočíte na nepřátelské zákopy pomocí samopalu, druhou, schováváte se na střeše s odstřelovací puškou a můžete také skočit do tanku a prorazit obranu, házet granáty směrem k nepřátelskému vozidlu nebo poskytovat leteckou podporu svým spoluhráčům.

– Enlisted vypadá autenticky i v těch nejmenších detailech, jako je vzhled vojáků a budov nebo model poškození tanku. Seznam vozidel a zbraní dostupných v konkrétních misích je také založen na skutečné historii, takže nemůžete použít vybavení z roku 1945 v bitvě, která se odehrála v roce 1941.

– Hráč může přizpůsobovat a trénovat oddíly podle jejich individuálního herního stylu, odemykat výhody a upgrady, pokud to není v rozporu s principem historické přesnosti.

Souhrn
software image
Naše hodnocení
1star1star1star1star1star
Uživatelské hodnocení
4 based on 4 votes
Název
Enlisted
Operační systém
PS5. XBOX, Windows
Software Category
Hra
Cena
CZK Zdarma

232 recenzí Enlisted

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Enlisted“

Enlisted

Enlisted

Podobné hry