Jaká myš je nejrychlejší na světe? Logitech G402!

logitech g402

Každý hráč FPS her potřebuje myš, která dokáže zvládnout velmi rychlé pohyby – a současně poskytnout maximální přesnost. Herní myš s celým názvem Logitech® G402 Hyperion Fury™ Ultra‑Fast FPS Gaming Mouse nabízí neobyčejnou přesnost v odlehčeném a designově impozantním provedení. Tato myš je vynikající pro hraní FPS her, protože je vybavena exkluzivní technologií společnosti Logitech pro snímání pohybu Fusion Engine™, která dokáže spolehlivě sledovat pohyb rychlostí přes 12 metrů za sekundu, a obsahuje další exkluzivní technologii společnosti Logitech s názvem Delta Zero™ pro dosažení bezkonkurenční přesnosti. Dále se může pochlubit osmi programovatelnými tlačítky, jimž lze nakonfigurovat jakékoli funkce, a má čtyři úrovně rozlišení DPI, které je možné přepínat kdykoli během hry.

Hlavní vlastnosti

  • Exkluzivní technologie Fusion Engine: Srdcem technologie Fusion Engine myši Hyperion Fury je 32bitový vestavěný procesor ARM, jenž umožňuje dosáhnout spolehlivé a přesné rychlosti sledování pohybu přesahující 12 metrů za sekundu.
  • Exkluzivní technologie Delta Zero: Exkluzivní technologie společnosti Logitech s názvem Delta Zero zajišťuje myši Hyperion Fury naprosto dokonalou přesnost.
  • Osm programovatelných ovládacích tlačítek: Na myši Hyperion Fury je osm programovatelných tlačítek, které lze libovolně konfigurovat – přiřadit jim složitá makra nebo jednotlivé klávesy – pomocí ovládací aplikace Logitech Gaming Software. Vaši osobní konfiguraci je možné uložit do vestavěné paměti myši, aby její vyvolání a přístupnost byly co nejrychlejší.
  • Přepínání rozlišení DPI během hraní: Je možné okamžitě přepínat mezi čtyřmi úrovněmi rozlišení (DPI), takže jej můžete snížit pro sniperské odstřelování, k němuž potřebujete dokonalou přesnost na jediný pixel, nebo zvýšit pro velmi rychlé manévry, a i ty budete mít pod maximálně precizní kontrolou. Využijete-li ovládací aplikaci Logitech Gaming Software, můžete si přidat páté nastavení rozlišení DPI a přizpůsobit další možnosti a funkce myši podle vašich představ. Díky možnosti bleskurychle přepínat rozlišení od 4000 DPI do 240 DPI vám myš Hyperion Fury poskytuje všestrannost, která vám pomůže zvládnout bitevní chaos.
  • Odlehčená, štíhlá konstrukce: Velmi rychlé pohyby jsou možné i díky odlehčeným materiálům a kluzáčkům s nízkým třením, jež současně nabízejí co nejpohodlnější pocit při ovládání myši.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny komentáře
0
Rádi bychom znali váš názor, prosíme vás o komentář.x