Hra Space Engineers bude mít bratříčka

mediavel engeneer

Pokud jste ještě neslyšeli o hře Space Engineers, tak to rychle napravte! Tahle skvělá budovatelská hra z vesmírného prostředí totiž dostane mladšího bratříčka. A to doslova druhý díl bude totiž ze středpvěku…

Ve hře Space Engineers jde o to vybudovat si vesmírnou stanici, na které se bude moci dát žít. V podstatě je to takový Minecraft pro dospělé a z vesmíru. Těžíte železo, uranium a jiné kovy z nichž pak stavíte generátory, zbraně, nákladní loďe a spoustu dalších věcí, které neustále přibývají.

Jedná se o velmi propracovaný herní systém, který je sice trošičku složitější, ale za 3 hodiny hraní už vám přijde vše logické. Podle mě je hra nejlepší, když ji hrajete online s (proti) lidmi(em). Na internetu totiž nabyvá daleko větších rozměrů, než pouhé stavění kostiček v prostoru.

Pokud jste ještě nevyzkoušeli, určitě neváhejte. Hra je na Steamu k dostaní zhruba za 700 Kč, což je velmi solidní na tak kvalitní hru, která vás 100% zabaví na dlouhou dobu.

Nyní se již podíváme na bratříčka.

Jak jsem již zmiňoval, hra bude zasazena do prostředí středověku a ponese název Mediavel Engineers. Vaším cílem tedy bude postavit hrad, opevnit ho, vybudovat řádnou obranu a pak již jen čelit útokům najezdníků, kteří si chtěj uzurpovat váš hrad. Zní to velmi zajímavě a také to zajímavé jistě bude. Když si vezmu jak precizní je Space Engineers, tak Mediavel Engineers na to bude jistě stejně. A to i v přesnosti materiálů a technických postupů na stavbu součástek.

Mediavel Engineers

Již nyní se můžeme podívat na video ze hry a těšit se na vydaní. Hra je nyní v aplha testu a tak snad nebude trvat dlouho a bude vydáná. Pak se již můžeme pustit do středověkých bojů!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny komentáře
0
Rádi bychom znali váš názor, prosíme vás o komentář.x