Hledáte pořádnou strategii online? My jsme ji našli!

stormfall-age-of-war-538x350

Ten kdo má v oblibě „středověké“ strategie typu Age of Empires II, ten v online světě jen smutně kouká na ostatní žánry. Nyní by se situace mohla rapidně změnit do hry totiž vstupuje nová hra nesoucí jméno Stormfall: Age of War.

Popis hry:

Stormfall je zbrusu nová hra od vývojářů Plarium. Jedná se o online hru, která je free to play (zdarma) a lze ji hrát v prohlížeči a to i přes celou obrazovku. Žánrově hru zařadíme do fantasy strategií, hlavně proto, že ve hře bojujete třeba i s draky. Jedná se však o plnohodnotnou strategii, což znamená, že se nejedná o takovou tu dětskou hru. Snad až na ty draky mi to vážně připomíná Age of Empires. Pokud jste tedy hráli AOE, Stormfall vás zcela jistě nezklame.

O čem hra je:

Ve hře dostanete hrad o který se budete starat a chránit ho před nepřáteli. Budete muset se starat o své zdroje, budovat armádu k rozdrcení nepřátel a stavět a vylepšovat.Ve hře je velká spousta možností, typů jednotek a možností uvažovat strategicky. Tím se Stormfall velmi liší od ostatních online konkurentů. Tahle hra nabízí i velké možnosti co se týče aliancí a spojenectví. Dále jsou pak ve hře tradiční prvky jako vylepšování budov v podhradí, každá budova má pak další možnosti vylepšování.

bandicam 2014-09-02 11-50-20-555
bandicam 2014-09-02 11-50-10-953
bandicam 2014-09-02 11-49-44-926
stormfall age of war 2
260-6
stormfall age of war
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny komentáře
0
Rádi bychom znali váš názor, prosíme vás o komentář.x