Goodgame Empire nejhranější online strategie na světě

Goodgame_empire-2

Goodgame Empire je browserová free to play budovatelská strategie, plná zajímavých možností s obstojným grafickým zpracováním. Takový popis přesně vystihuje tuto hru, která se stala po celém světě velmi populární. Hru po celém světě hraje asi 23 milionů hráčů. Základní myšlenkou hry je, že dostanete do správy hrad o nějž se budete starat a rozšiřovat svá území pomocí síly.

A teď podrobněji, ve hře je několik surovin, dřevo a kámen na stavění budov a obilí jako jídlo pro armádu. Suroviny se dají získávat v kamenolomech, pilách a farmách.

V průběhu hry budete dostávat úkoly, které když splníte, dostanete odměnu. Takže úkoly se rozhodně vyplatí plnit. Plněním úkolů získáte i noví typu budov a jednotek. Ve hře je i možnost budovaní aliancí s ostatními hráči.

Co se grafiky týče, ta je určená dobou, tedy né že by byla ze středověku, ale je nakreslená. Výsledek je ale víc než dobrý, velmi se mi grafický styl hry líbí. Obrázek si udělejte sami ze screenshotů a z videa.

Pokud budeme hodnotit herní systém, tak ten je spíše jednodušší. Nadruhou stranu pro ty co nemají rádi složité budovatelské strategie (a že jich je), je Goodgame Empire ideální hrou pro volný čas. Goodgame Empire vám jistě přinese spoustu hodin zábavy s budováním vlastního středověkého impéria.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny komentáře
0
Rádi bychom znali váš názor, prosíme vás o komentář.x