Fenomén Game of Thrones bude mít hru!

game of thrones

Nadpis článku je trošičku zavádějící, protože Game of Thrones nebude mít, ale již má. Ano vývojáři z Bigpoint přišli s prvním trailerem na ještě letos vydanou hru. Její úplný název zní Game of Thrones Seven Kingdoms. Hra bude free-to-play a bude se moci hrát prohlížeči. Graficky hra zatím nevypadá nic moc, o tom se můžeme přesvědčit v přiloženém traileru, ale dejme vývojářům ještě čas. Na druhou stranu pokud bude grafika vyvážena dobrou hratelností, souboji, úkoly a dějem, nebude mi vadit ani horší grafika. Bojím se však, že se moc kvalitní hry nedočkáme…

Hra GoT bude MMORPG, založená na stejnojmenném SERIÁLU produkovaným televizí HBO. Podle informací na webu s hrou, se budete moci později připojit k jednomu z domů Starků, Lannisterů nebo Baratheonů. Tato informace však znamená, že ve hře budou chybět další domy a rody. Snad je vývojáři doplní do hry časem. Mapa by měla být od Králova přístaviště až ke Zdi. O ději se ví zatím jen to, že se bude odehrávat po první originální knížce GoT.

Cílem hry je získat pro svůj rod post pobočníka krále, tím rod získá mnoho bonusů, které mu samozřejmě pomohou se dále rozvíjet. Ve hře má být nejvíce PvP soubojů, obzvláště na vyšších levelech, nebudou však chybět ani PvE souboje. Můžeme se těšit na level systémy postav, které pro začátek mají mít až 60 skillů, a zároveň také zbraní které tím půjdou vylepšovat. To hru udělá zajímavější a bohatší. Co se týče herních scénářů, nebude chybět obrana a dobývání hradů, či přepadávání vozů.

Myslíte si, že hra Game of Thrones bude hratelná? Já jsem v tomto ohledu spíše skeptik… Napište nám do komentářů váš názor.
Zdroj:IGN

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny komentáře
0
Rádi bychom znali váš názor, prosíme vás o komentář.x