Expendabros – Jde se ničit!

expandabros

Dnes se na platformě Steam objevila hra Expendabros, která je velmi podobná své předloze Expendables. Jak si tato hra povede?

Jako první věcí, která vám hned po spuštění vlepí facku, je menu samotné. Kdy opravdu skvělý hlas doprovázející celou hru, zakřičí jméno tohoto titulu. Zvuky jsou samy o sobě na dobré úrovni. Grafika je sama o sobě pixelová, ale má své obrovské kouzlo. Vybuchující předměty, létající předměty obarvené na červeno krví vašich kdysi celistvých nepřátel. Toto by se dalo ve zkratce napsat k celkové náplni hratelnosti, ale musím podotknout, že je to neskutečná zábava.


A jak to funguje? Náhodným výběrem se vám budou generovat odemčené známé postavy. K jejich odemykání, musíte zachraňovat uvězněné druhy. Každá postava má své unikatní schopnosti,
které je nutno si zapamatovat. Napáchat se dá skutečně obrovská paseka díky ve větší míře zničitelnému prostředí. Není problém si vykopat tunel a poslat minirobotka do zad nepřítele, který si zřejmě neuvědomil svou pozici. Do vzduchu letí on, nádoba plynu a obě vrchní poschodí.

Ze hry je cítět komický nádech, který je provázen humornými hláškami a reakcemi vašich nepřátel. Na obtižnosti ovšem přidává pár věcí, jako je kupříkladu ovládání. Hra je dělaná pro lokalní multiplayer. Tedy pro hru více hráčů na jedné klávesnici. Budete si hrát v menu s nastavením nějakou tu chvíli pohrát, ale výsledek potom stojí za to! Na hře také ubírají loading sekvence, které jsou černé, hluché a vcelku dlouhé. K obtížnosti se také řadí fakt, že stačí jeden zatoulaný granát, nebo kulka a jste okamžitě mrtví. Co se týče délky hry, je tak akurát na svůj styl. Pokud je tu něco k doporučení na jeden, či dva večery s přáteli. Je tato hra přímo pro vás, protože je FreeToPlay!

Odkaz na Steam

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny komentáře
0
Rádi bychom znali váš názor, prosíme vás o komentář.x