Dark Orbit – konečně pěkné vesmírné MMO

darkorbit

Taky vás zajímá vesmír a chtěli by jste cestovat na vesmírné lodi? Já ano, jsme asi poblázněn vesmírnými seriály, ale kdo někdy nechtěl být astronautem… Teď se nám toto přání může splnit ve vesmírné hře nazvané Dark Orbit, která je navíc zdarma. Ve hře se staneme pilotem vesmírné lodě a budeme bojovat proti nepřátelům z jiných planet. No nezní to lákavě? Pojďme hru prozkoumat blíž!

Ve hře si vybíráte jednu ze tři stran: Země, Venuše, Mars. V originále je to Venus Resources Unlimited (VRU), Mars Mining Operations (MMO), Earth Industries Corporation (EIC). Tyto strany jsou samosebou znepřátelené. Ale vy můžete bojovat i s počítačem. Ve hře se pohybujete přes 5 různých typů bran.

Ve hře je spousta zdrojů surovin, zbraní, lodí hráčů, lodí vetřelců, různých designů atd. Kdybych tu měl vše jmenovat, tak tu jsme ještě zítra. A proto je lepší si hru vyzkoušet a zahrát si. Nic vás to stát samozřejmě nebude, hra je zdarma. Takže pokud sníte jako já o létání ve vesmírné lodi máte jedinečnou příležitost si to vyzkoušet!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny komentáře
0
Rádi bychom znali váš názor, prosíme vás o komentář.x