Cena Playstationu 5 unikla. Kolik bude stát nová konzole od SONY?

Herní konzole Playstation 5

Na francouzském Amazonu se krátce objevila cena Playstationu 5, ale taky jeho datum vydání. Jednalo se o omyl, který byl po chvíli stažen, datum a cena už však zůstali kořistí internetu.

Sony cenu a datum vydání zatím úzkostlivě tají, zatím tedy nebyla potvrzena (a do vydání asi ani nebude) uniklá informace. Takže je možné, že se cena bude lišit.

Pokud by však informace o ceně byla pravdivá, byla by cena této nové herní konzole přívětivější, než se původně předpokládalo.

Uniklé informace na svém Twitteru zveřejnil Ben Geskin. Na snímku je vidět, že cena nového Playstationu 5 bude 399 Eur v základní verzi – bez optické mechaniky. A dražší verze s optickou mechanikou vyjde na 499 Eur. V propočtu tedy zhruba 10 600 Kč za digitální verzi a 13 265 Kč za verzi obohacenou o optickou mechaniku.

Obě ceny jsou za nadupanou konzoli velmi přívětivé a rozhodně uvěřitelné.

Datum vydání bude pravděpodobně před Vánoci, kdy začíná sezona prodeje zábavní elektroniky, což je září. V uniklém snímku je vidět datum vydání 20. listopadu, což však je relativně pozdě na prodej konzolí. A těžko říct, zda by si SONY nechalo vydání konzole těsně před největší akci BLACK FRIDAY, který je letos 27. listopadu.

Aktualizace 18. 6. 2020

Předpokládané se stalo skutečností a tak francouzský Amazon dnes vydal oficiální prohlášení, že daný snímek je podvrh. Řekl to pro TechRadar tiskový mluvčí.

Nezbývá nám tedy trpělivě vyčkávat a doufat, že ceny budou opravdu v této relaci. Co vy budete si pořizovat nový Playstation 5?

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
5 2 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Všechny komentáře
Petr
Petr
1 rok před

To jsem teda zvědav…

Jirka
Jirka
1 rok před

To se dalo čekat

2
0
Rádi bychom znali váš názor, prosíme vás o komentář.x
()
x