Big Farm, lepší něž dříve populární FarmVille?

bigfarm

Není tomu tak dávno, co Facebook ovládla hra s názvem FarmVille. Pamatuje na ty otravné pozvánky do hry, posílání obilí a tak dále? Nebo jste snad sami byli hráči této hry? Tak či onak o FarmVille jste určitě věděli a slyšeli. Nyní je tu nový nástupce, který už vás na Facebooku otravovat nebude. Ba naopak pokud vás původní hra od Zyngy bavila, mohla by vás bavit i Big Farm od GoodGame Empire. Hra totiž slibuje lepší zážitky.

Pokud jste byli poslední roky mimo, nebo vás nepohltil fenomén Facebook, vysvětlím v krátkosti o co jde. Ve hře se staráte o vlastní farmu, cílem je vypěstovat a vyděla peníze za které si můžete koupit další plodiny, zvířátka a jiné předměty. Postupem času z vás bude větší zemědělec než Babiš.  Teď si dělám legraci, ale pravdou je že hra je typem budovatelské strategie. Snažíte se vybudovat své vlastní impérium a neustále se zdokonalovat. Na odreagování a zabití času parádní!

Nespornou výhodou je cena hry, ZDARMA. Takže není proč hru nevyzkoušet, ještě ale počkejte. Další skvělá věc je, že hra by měla být postupem času spuštěna i na mobilních platformách Android a iOS. Takže už se nikdy nebude nudit v práci! Ačkoliv grafika se u takových to her moc hodnotit nedá, tady je grafika relativně příjemná a koukatelná. Což ale uvidíte na videu, nebo si rovnou hru zahrajte.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny komentáře
0
Rádi bychom znali váš názor, prosíme vás o komentář.x