Anno Online? Stejně dobré jako 1404!

anno

Série Anno je pro všechny počítačové hráče určitě známa. Firma Ubisoft však přišla s hrou, která vychází z legendárního dílu Anno 1404 a navíc se dá hrát online! Jedná se o hru s názvem Anno Online, logické že? A logika nekončí jen u názvu, hra je protkaná logikou a strategií. Jako všechny díly této série Vás i Anno vtáhne do děje a zároveň na vás vystoupí atmosféra doby a soupeření s ostatními hráči!

Pokud budeme srovnávat Anno Online a normální díly musíme říct, že Online má horší grafiku, možnosti a principy hry jsou však zachovány v plné míře. V Anno Online dostanete navíc soupeření proti ostatním hráčům a tím také více zábavy. Co se týče herní měny, tu dostáváte za splněné úkoly, takže hra se dá hrát i bez mikrotransakcí. Což je jedna z velkých výhod!

Co se týče historické doby hra je na tom stejně jako Anno 1404. Detaily doby hře rozhodně nechybí,  a tak se můžete plnohodnotně stát králem svého ostrova. Budovy jsou dobře zpracované a je jich nepřeberné množství i na hru, která neběží někde na serveru. Technicky je tedy hra výtečně zvládnutá!

Pokud vás tedy baví strategie, nebo historie určitě si Anno Online zkuste vyzkoušet. Jak jsem již zmiňoval hra je zdarma.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny komentáře
0
Rádi bychom znali váš názor, prosíme vás o komentář.x