AION – jen další MMORPG?

aion

Když jsem poprvé slyšel o hře AION, nedokázal jsem si pod tímto názvem představit ani žánr hry. Poté jsem se dozvěděl, že hru AION má na svědomí stejná společnost co vydala Lineage II. A pak už jsem měl jasno. Pojďme se tedy podívat blíže na zoubek hře, která má oproti svým konkurentům jasnou výhodu – je ZDARMA!

Pokud vám to stále není jasné jedná se o fantasy MMORPG, která nabízí jak souboje PvP, tak i PvE. Hra nabízí obrovské množství možností co se týče vzhledu postav. Když k tomu přidáme různé vzhledy a vylepšení zbraní, je téměř nemožné najít ve hře dvě stejné postavy. Na současné verzi hry můžete dosáhnout až 65 levelu. Je v podstatě jasné, že po další verzi hry půjde level nahoru. K herní postavě také patří pet. Pet systém je ve hře na velmi dobré úrovni.

Ve hře jsou dvě hratelné rasy Elyos a Asmodians. Každá rasa má na výběr z 10 povolání. Povolání jsou celkem typická jako u všech MMORPG:
– Warrior na 10 úrovni pak Gladiator, Templar
– Scout na 10 úrovni pak Ranger Assassin
– Mage na 10 úrovni pak Sorcerer, Spiritmaster
– Priestna 10 úrovni pak Cleric, Chanter
– Engineerna 10 úrovni pak Gunner (Gunslinger)
– Artistna 10 úrovni pak Bard (Songweaver)

Dále si ve hře volíte povolání, těch je celkem 7 (Weaponsmithing – kovář zbraní, Armorsmithing – kovář brnění, Tailoring – krejčá, Handicrafting – výrobce, Alchemy – alchymie, Cooking – kuchař, Construction – kostruktér(stavitel)) Velmi zajímavá je i nabídka craftingu.

Pokud budu srovnávat hry podle vlastního hlediska, musím jasně říci, že se mi libí více než WoW. S porovnání k Lineage II vypadá skoro identicky s tím rozdílem, že Aion je zcela ZDARMA. A to z Aionu dělá hru, kterou můžete vyzkoušet. Navíc má hra velmi dobrou hratelnost, a možnosti a to zní dělá hru, kterou musíte určitě vyzkoušet! 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny komentáře
0
Rádi bychom znali váš názor, prosíme vás o komentář.x